IMPERIAL vs. MISHIMA
(600 bodů)

 

Složení armád:

Mishima Imperiál
4x Tygří dragoun
4x Samuraj
3x Sebevražedná hlavice
Smrtonoš
Lovec démonů s Drakostřelcem
7x Mladý stráčce
4x Wolfbaneovec
4x Krvavé barety
Kapitán Krvavých baretů s Nabíječem
Inkvizitor Majoris s HAC 20

 

 

V prvním kole se postupně všechny jednotky posulnuly směrem do středu pole. Jen Inkvizitor na sebe seslal Štít (+4 k PA). Smrtonoš se pokusil o teleport, ale neúspěšně. Lovec démonů použil svou schopnost Superskok - chtěl se předvést místo obyčejného pohybu.

V druhém kole se hlavice pokusili napadnout Mladé strážce. Ti ale během jejich útoku jednu hlavice zneškodnili, zbylé sice doběhli a explodovaly, ale povedlo se jim dostat jen jednoho strážce. Ostatní se štěstím odolali. Následně se stráčci přesunuli do blízkosti kopce, ve snaze obsadit ho. Lovec démůnu se opět musel blýsknout superskokem. Zaujmul tak výhodnou pozici a začal pálit na barety. Jeden z nich to koupil a skončil.

Ve třetím kole se pokusil ukázat svou sílu i Inkvizitor - zkusil seslat Explozi na Samuraje, což se mu ale nepovedlo. Lovec démůnu si opět skočil a otevřel palbu na stráčce. Nestaral se ale dobře o svou zbraň, a tak se mu kulomet zasekl. Tím skončil, protože ho milí strážci rozstříleli na cucky. K útoku na strážce se odhodlali i samurajové, ale jejich neschopnost se do něčeho trefit byla alarmující - netrefili nic. Smrtonošovi se podařil teleport. Tak se dostal do blízkosti Inkvizitora a následným mávnutím meče ho připravil i o hlavu. Inkvizitor se fakt v této bitvě vyplatil. Smrtonoš se ale nestačil skrýt, takže ho bareti rozcupovali.

V dalším kole se do sebe pustili strážci a samurajové. Jeden samuraj padl a zbylí zpanikařili a raději prchli. Strážci byli ale napadeni dragouny a polovina jejich oddílu byla tímto útokem zničena. Zbylé oddíli Imperiálu se přesouvali blíže k dragounům, což bylo poslední co Mishimě zůstalo. Zbytek samurajů byl ustřílen barety.

V posledním kole se strážci vzchopili, a dostali jednoho dragouna. Ostatní dragouni se odpoutali od zbytků strážců a ztečí napadli barety. Svým brutálním útokem je celkem zaskočili a celý oddíl vyhladili. Zůstal jen seržant. Ten projevil nebývalé schopnosti přežití. Sám odolal dvoum útokům (oba s modifikátorem x3) na svou osobu. Jednomu dragounovi se povedlo zabít i vůdce Wolfbaneovců, který se mu nešťastnou náhodou připletl do cesty. Ani seržant, ani zbytek Wolfbaneovců naštěstí nezpanikařil a vrhnul se na dragouny. Seržant, plný spravedlivé touhy po odplatě, zabil dva dragouny. Poslední dragoun byl rozsekán pomstichtivými Wolfbaneovci

Tím bitva skončila výrazným vítězstvím Imperiálu.

 

 

známka, že tato stránka odpovídá standardu organizace W3C